Tasarım - AR&GE

Justeel tasarım ve AR-GE grubu, uluslararası standartlardaki projelerin gereksinimlerine uygun olarak geliştirdikleri standart sistemlerinin yanı sıra, projeye özel tasarımlar da yapmakta ve estetik, güvenlik ve proje ekonomisini gözeterek çözümler üretmektedir.

Büyük projelerden, butik projelere kadar birçok prestij projede yer alan deneyimli Justeel tasarım grubu, projenin beklentilerine uygun projelendirme hizmeti verirken, AR-GE grubu mimari sınırları zorlamakta, hep daha yenisi ve iyisi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Justeel tasarım ve AR-GE grubu, tasarımlarını yaparken teknolojinin getirdiği tüm imkânları kullanmakta ve bu yenilikçi çözümleri ürünlerine yansıtırken, montaj maliyetlerine kadar en ufak ayrıntıyı bile düşünerek optimal çözümler geliştirmektedir.

Justeel en kalite ürün ve profesyonel montaj kadrosu ile fark yaratır. Uzman işçiliği, son teknoloji makine parkı ve montaj teknikleri ile ihtiyaçlarınız tam karşılığını sunar. Size özel çözümlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 | JUSTEEL | Tüm Hakları Saklıdır - Çerez Politikası | Aydınlatma Metni