Kalite Kontrol ve Lojistik

Justeel, oluşturduğu kalite kontrol sistemi ve kadrosuyla imalat kalitesini en üst seviyeye taşımıştır. Hem imalatta hem montajda sistemli ve titiz bir çalışma yürüten Justeel, imalatı tamamlanan ve büyük bir özenle hazırlanan ürünlerin dünyanın her yerine en güvenli şekilde gönderilmesini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinen Justeel ekibi, kalite kontrol sisteminden ürünlerin ambalajlanmasına ve sevkine kadar yüksek standartlarda bir hizmet anlayışıyla çalışmakta ve her bir ürünü belirlenen zamanda çözüm ortakları ile buluşturmaktadır.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin tüm gerekliliklerini yerine getiren üretim hatları ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine bağlı EN 1090 Standardına uygun olarak yapılan kaynak uygulamaları ile Justeel, sadece imalat kalitesi ile değil uluslararası hizmet anlayışıyla da tercih edilen bir marka konumundadır.

Justeel en kalite ürün ve profesyonel montaj kadrosu ile fark yaratır. Uzman işçiliği, son teknoloji makine parkı ve montaj teknikleri ile ihtiyaçlarınız tam karşılığını sunar. Size özel çözümlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 | JUSTEEL | Tüm Hakları Saklıdır - Çerez Politikası | Aydınlatma Metni