Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiği tüm ürünlerle ilgili, projelendirmeden imalata imalattan montaja hizmet veren Justeel Paslanmaz Çelik ve Metal Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. sahip olduğu tecrübeyi, güçlü teknik kadrosu ve Avrupa standartlarındaki imalat ve montaj kalitesi ile pekiştirmekte ve her geçen yıl büyüyen hedeflerine başarıyla ulaşmaktadır. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, sektörün önde gelen kuruluşları arasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yapacağımız tüm çalışmalarda, önemle üzerinde duracağımız ilkelerimiz; 


Bütün bu ilkeler doğrultusunda, çalışanlarımıza ve topluma katılan değerin arttırılması, çalışan ve müşteri memnuniyetinin sağlanması hedeflenmiştir. Bu ilkelerin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesi ve birlikte çalıştığımız tüm kurum ve kuruluşlarca bilinmesi ve anlaşılması gurur kaynağımız olacaktır.

Başta üst yönetim olmak üzere belirlenen şartlara uygun olarak çalışmayı taahhüt ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda çalışan personelimizin toplam katılımı ve tam desteği esastır.

Justeel en kalite ürün ve profesyonel montaj kadrosu ile fark yaratır. Uzman işçiliği, son teknoloji makine parkı ve montaj teknikleri ile ihtiyaçlarınız tam karşılığını sunar. Size özel çözümlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 | JUSTEEL | Tüm Hakları Saklıdır - Çerez Politikası | Aydınlatma Metni