Hakkımızda

Paslanmaz çeliğin mimarideki yeni yüzü sloganıyla 2010 yılında faaliyetlerine başlayan Justeel, uluslararası bir marka olma hedefi ile çıktığı yolculuğunda, ilk yurt dışı lansmanını 2013 yılında Münih Bau fuarında yapmıştır.  Sahip olduğu vizyon, taviz vermediği kalite anlayışı ve geçen yıllar içerisinde sürekli kendini geliştiren yapısı ile bugün uluslararası projelerde uygulanan ve tercih edilen bir marka konumundadır. 

Justeel bir Pimeks Group markası olup, alüminyum ve çelik cephe sistemlerinde Dünya’nın sayılı cephe firmalarından Pimeks Group’un kurulduğu 1993 yılından bu yana edindiği tecrübelerin bir sonucu olarak inşaat sektörüne kazandırılmıştır. Bugün Justeel, Dünya’nın hemen her yerine ürün tedariği sağlayan, proje beklentileri doğrultusunda talep edildiğinde projelendirme ve uygulama desteği veren bir firma olarak kalite ve güvenilirliği ile tercih edilmektedir.

Justeel ürün gamında; noktasal tutuculu cephe ve cam bağlantı sistemleri, cam taşıyıcılı cephe sistemleri, mimari çelik halat gergi sistemleri, farklı modellerdeki korkuluk sistemleri, keskin köşeli çelik cephe profilleri ile standart ve özel tasarım kapı kolu üretimi bulunmaktadır.

Son teknoloji makine ve ekipmanlara sahip fabrikası ile mimari beklentilere cevap veren kaliteli, yenilikçi çözümler sunan JUSTEEL, tasarımdan imalata, kalite kontrolden lojistiğe kadar paslanmaz çelik ve çelik ürünlerinde Avrupa normlarında hizmet vermektedir.

Güçlü teknik kadrosu ve AR-GE’siyle projelerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarım ürünler de geliştirmektedir. Müşteri taleplerine uygun olarak projelendirme ve montaj hizmeti de veren Justeel, deneyimli montaj ekipleri ile bugüne kadar birçok uluslararası prestij projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Gücünü doğadan alan Justeel, kullandığı ürünlerle sürdürülebilirliğe ve geri dönüşüme önem vermekte, gelecek kuşaklara sağlıklı bir çevre bırakma ideali ile şirket politikalarına yön vermektedir. 

Justeel en kalite ürün ve profesyonel montaj kadrosu ile fark yaratır. Uzman işçiliği, son teknoloji makine parkı ve montaj teknikleri ile ihtiyaçlarınız tam karşılığını sunar. Size özel çözümlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 | JUSTEEL | Tüm Hakları Saklıdır - Çerez Politikası | Aydınlatma Metni